Náš příběh

Nábytek Zetka se zrodil v roce 2014 v historickém městě Příboře. Zakladatelkou a hlavou firmy je Zuzana Gajdošová, která se pohybuje ve světě nábytku už od roku 2002, což je pěkná řádka let! Během prvních 12 let na pozici vedoucí prodejny s nábytkem sbírala zkušenosti, kontakty a seznamovala se se světem nábytku do nejmenších detailů. Nakonec ji cesty osudu přivedly až k rozhodnutí otevřít si svou vlastní prodejnu nábytku a zrealizovat své představy, sny a plány. Společně se svým manželem tedy nabrali odvahu, nepodlehli obavám a za vzájemné podpory a důvěry již 5. rokem budují prosperující rodinnou firmu v jednom z nejstarších měst severovýchodní Moravy.

Nicméně… září roku 2019 je pro Nábytek Zetka přelomový, a to v dobrém slova smyslu. Otevřeli jsme novou pobočku ve Frýdku – Místku pod kinem P. Bezruče. Věříme, že nyní rádi zavítáte do obou poboček a bude se Vám v místecké prodejně líbit stejně jako v Příboře.

Jelikož je Nábytek Zetka rodinná firma, zaměřujeme se především na kvalitu a upřednostňujeme české výrobce. Zastáváme tedy názor, že trvale udržitelný způsob života začíná u každého z nás v našich domácnostech. Díky osobnímu zájmu, našim dlouholetým dodavatelům, radám a pozornosti, kterou se vám snažíme věnovat, vám pomáháme takový život žít a zařídit si váš domov na několik desítek let dopředu. Zásluhou mnohaleté spolupráce a přímé komunikace se zákazníky a dodavateli víme tedy přesně, na co se při koupi nábytku zaměřit a čemu se naopak vyhnout.

Vše, co pro vás děláme, děláme s láskou a s tím nejčistším záměrem za účelem uspokojení vašich požadavků a představ o vašem vysněném bydlení.